Promotion Videa

Pro naše klienty zajišťujeme profesionální služby a servis od přípravy projektu až k jeho realizaci. Pokud si nevíte rady se správnou prezentací Vašeho produktu, chcete vlastní údernou reklamu či uvedení na trh, neváhejte se na nás obrátit.

Silvie Tripes: Grafický design a tvorba webů na mscíru

∼ Osobní přístup na míru

∼ Kompletní technická příprava

∼ Kompletní servis  v oblasti promo

∼ Jasná komunikace, kunzultace a příprava

∼ Kýžený výsledek musí mít konkrétní emoci

Sjednat schůzku

Galerie

∼ Reklama Robot Investment calculator

Zadavatelem promo videa byl pan Pavel Kohout. Jeho společnost prezentuje jedinečný produkt, kterým je Robot Investment Calculator: unikátní nástroj, který byl speciálně vyvinut pro investory a jiné finanční profesionály. Cílem kalkulačky je provádět složité výpočty či pomoci při náročném investičním rozhodování. Toto rozhodně stojí za skvělou prezentaci.

Video v krátkém časovém úseku musí úderně předat jasnou zprávu investorům, finančníkům, klientům: “s námi už nebudete překvapeni“, cílová skupina jistě takovýto benefit ocení. Video efektivně seznamuje klienty s problematikou a produktem. Zájemci nyní jasně vědí, co jim bude prezentováno a co můžou očekávat. Takto dobře odvedená práce může odbourat první barieru mezi “nabídkou a poptávkou”.

∼ Vernisáž Machula Art 2017

Promo video Abstraktní dílny Machula Art ma za cíl naladit diváka do pohodové atmosféry jejich vernisáže, jež se konala na pražských Vinohradech v kavárně Coffee Park,  a “naučitjej o jejich projektu přemýšlet jako o moderním, přátelském, ale mimojiné také dostupném. Budoucí zákazník je zaujat nikoliv konkrétními díly (jež jsou všem dostupná na www.machulart.com), ale  jedinečným přístupem k jejich práci, kterou dělají s láskou, entuziasmem a typickou energií.

Promotion video jde ruku v ruce s nejžádanějším trendem: v krátkém časovém úseku úderně předat emoci a dojem z jejich akce a stylu. Promo video působí vlídně a uvolněně. Úkol zněl jasně: “žádná snobárna, prostě my!” Taková je Machula Art!

Proč je design vašeho proma důležitý?

Neotřelý design Vašeho proma kombinujeme se zajímavými aplikacemi. Disponujeme překvapivými nápady, jež zakomponujeme do scény. Cílem je zaujmout a udržet klienta v pozornosti. Vždy záleží na charakteru akce či videa. Vše připravujeme na míru!

Design a vizualizace Promotion videa jde ruku v ruce s nejnovější technikou, proto spolupracuji s osvědčenými designéry, fotografy a kameramamy. Výsledné promo musí tvořit jeden kompaktní celek, který je nabit typickým feelem, udrží klienta při sledování, předá mu veškeré potřebné informace a to v žádoucím čase!

Od návrhu k realizaci

Návrh designu promotion videa je první řadě závislý na specifikaci místa, které musí být žádoucím způsobem navrhnuto a připraveno. Po důsledné konzultaci návrhů, které respektují Váš záměr a kýžený výsledek, získáte naprosto věrný obraz toho, jak bude scéna akce vypadat v reálu. Nikdy Vám neslíbíme nerealizovatelné a vždy se řídíme reálnými podmínkami při natáčení. Vždy víte na čem jste a co od nás můžete čekat. Ctíme profesionalitu a kvalitu.